Od roku 2020 je POWERLOGIC.CZ dodavatelem komplexních služeb spojených s rezidenční dobíjecí infrastrukturou. 


Posláním našeho podnikání je nejen ukazovat, že technická řešení pro praktické potřeby zákazníků existují, ale také je dodávat v rámci předem dohodnutých podmínek. 


Zaměřujeme se na potřeby řidičů elektromobilů, kteří potřebují řešit domácí nabíjení, často v rámci integrovaného firemního řešení. Stále častěji se setkávám s požadavky na různé způsoby nabíjení s využitím energie z fotovoltaické elektrárny. Služba je v případě objednání dodávky wallboxu či celého řešení u nás poskytována soukromým osobám zdarma. Zákazník hradí pouze odborné úkony spojené s instalací a projekt pro dotaci.

Pravidelně se zúčastňujeme veletrhů a prezentačních akcí. V roce 2021 jsme se stali partnerem nabíjecího centra pražského eSalonu a společně s partnery Ionttech a Olifeenergy jsem zajistili bezproblémové doplňování energie pro testovací jízdy. Jsme smluvními partnery ChargeUp, Chargee, Smart4Smart, Ionttech a dalších dodavatelů řešení pro elektromobilitu. 

"Disponujeme dostatečnými instalačními kapacitami pro rezidenční i firemní instalace. Naši kvalifikovaní technici se těší na setkání s vámi, stejně jako my všichni," Jan Linhart, zakladatel.