Olife Energy Double Box 2x 22kW - kabel


V případě společného objednání montáže bude DPH 15%.
  • DoubleBox je odolná AC dobíjecí stanice, která je určená pro nabíjení všech elektromobilů na trhu EU střídavým proudem (AC). Dokáže nabíjet dva elektromobily zároveň, každý příkonem až 22 kW. Díky robustní konstrukci a stupni krytí IP54 je odolná a vhodná pro venkovní použití i instalaci do vnitřních prostor např. garáží. Lze namontovat na zeď (wallbox) nebo na stojan, který je kotvený do země (pole mount). Double Box je nabízen ve dvou verzích BASE a SMART.

    Základní provedení BASE umí pracovat lokálně. Nabíjení tedy zahájí automaticky ihned po připojení vozidla, nebo po identifikaci RFIDkartou. Výkon stanice může být řízen v rozsahu 0 – 43 kW lokální jednotkou. Stanice je vybavena ochranou proti přetížení elektrickým proudem. DoubleBox lze využívat ke komfortnímu nabíjení v menších firmách nebo také v domácnosti.

    Celkový příkon stanice lze dynamicky regulovat pomocí externího modulu OlifeEnergy SmartMeter BASE. SmartMeter je zařízení, které zajišťuje optimální využití kapacity elektrické přípojky, tím že měří aktuální spotřeby Wallboxu nebo jeho dílčího okruhu a vyhodnocuje dostupný příkon pro nabíjecí stanici OlifeEnergy. Stanice pak dle dostupného příkonu reguluje nabíjecí proud.

    Tento DoubleBox je vybaven pouze dvěma zásuvkami. Kabely nejsou součástí. 


  • Cena uvedena s DPH 15% (cena bez DPH 35 768,00 Kč)
41 150,00 Kč